27.01.2017 BHP

Informacje dla słuchaczy - IX edycja

28.01.2017 r.  - sobota, godz. 8.15.,  s. 0.05  parter - beczka A

Spotkanie organizacyjne w celu przekazania materiałów, decyzji o przyjęciu indywidualnych nr kont bankowych oraz podpisania umów

Spotkanie  organizacyjne dla słuchaczy IX edycji Studiów Podyplomowych BHP rok akad 2017/2018 odbędzie się o godz.  8.15 w sali 0.05.

W kilku słowach zostaną przekazane  Państwu,  w tym dniu najważniejsze informacje dotyczące Studiów Podyplomowych BHP ,  a nastepnie przejdziecie Państwo  na godz. 9.00 do sali 0.04 /obok/ na pierwsze dla Panstwa zajęcia z Panią mgr inż. Katarzyną Białecką, która  przeprowadzi  dwuzjazdowy kurs kończacy sie testowym egzaminem sprawdzajacym na Auditora wewntrznego systemu zarządzania BHP.

Egzamin odbędzie się w dniu 12 lutego 2017 r.

Grupa Państwa zostanie polączona z grupą edycji VIII Studiów Podyplomowych BHP. Kazdy semestr bowiem realizuje oddzielny pakiet zajeć, a w tym dniu  28.01.2017 gdy Panstwo  będziecie rozpoczynali semestr I studiów,  grupa - edycji VIII  rozpoczyna semestr II.

Uprzejmie proszę osoby, które przesyłały dokumenty drogą e-mail o doniesienie w dniu  28.01.2017 r. oryginałów dokumentów  oraz zdjęć.