7. Międzynarodowe Seminarium Naukowe dla Doktorantów pt. „Current Topics in Methodology of Law”

W ramach International Network of Doctoral Studies in Law, którego partnerem jest Wydział Prawa i Administracji UŁ, zapraszamy do udziału w 7. Międzynarodowym Seminarium Naukowym dla Doktorantów pt. „Current Topics in Methodology of Law”.

Zasady aplikowania o stypendium WPiA UŁ

Do 20 czerwca 2024 r. należy przesłać do prof. dr hab. Moniki Namysłowskiej (mnamyslowska@wpia.uni.lodz.pl):

• temat referatu wraz z abstraktem (200–400 wyrazów, w języku angielskim) w formacie .docx;
  • notkę w formacie .docx zawierającą temat rozprawy doktorskiej, rok nauki w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych UŁ i nazwisko promotora rozprawy doktorskiej;
  • skan podania z prośbą o wyjazd na seminarium, sygnaturowany przez promotora rozprawy doktorskiej.

Do 29 czerwca 2024 r. kandydatom zostanie przekazana drogą mailową informacja o wynikach konkursu, który przeprowadzi komisja konkursowa w składzie: prof. dr hab. Anna Pikulska-Radomska, prof. dr hab. Monika Namysłowska i prof. dr Izabela Skomerska. Ocena abstraktów uwzględnia zwłaszcza dopasowanie proponowanego referatu do tematyki seminarium i paneli zaproponowanych wstępnie przez Organizatora (zob. dokument „Call for papers”), znaczenie problematyki objętej referatem i oryginalność jej ujęcia.

Tytuł seminarium: Current Topics in Methodology of Law
Miejsce seminarium: Frankfurt nad Menem
Termin seminarium: 10 i 11 października 2024 r.
Język obrad: angielski
Liczba stypendiów z WPiA UŁ: 3
Zakres stypendium: Stypendium obejmuje koszty podróży. Koszty noclegu pokrywa Organizator.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie International Network of Doctoral Studies.