Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego na WPiA UŁ

27 lutego 2024 r. w ramach wizyty na Uniwersytecie Łódzkim, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Dariusz Wieczorek, wziął udział w spotkaniu otwartym ze studentami łódzkich uczelni.

W spotkaniu ze studentami z łódzkich uczelni, które odbyło się w Sali Rady Wydziału Prawa i Administracji UŁ, wzięli udział Minister Szkolnictwa Wyższego, Dariusz Wieczorek, Pani Rektor UŁ, prof. dr hab. Elżbieta Żądzińska, Pani Dziekan WPiA UŁ, dr hab. Monika Bogucka-Felczak, prof. UŁ oraz Wicewojewoda Łódzki, Grzegorz Majewski.

W trakcie dyskusji Minister odnosił się do już podjętych działań dotyczących m.in. równouprawnienia na uczelniach, przygotowywanych zmian w szkolnictwie oraz wysłuchał postulatów studentów ze wszystkich łódzkich uczelni.

Więcej o wizycie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na stronie UniLodz.

Zdjęcia: Daniel Maliński