Studenckie Forum Dyskusyjne

Zapraszamy do udziału w Studenckim Forum Dyskusyjnym organizowanym przez Studenckie Forum Nietypowych Stosunków Zatrudnienia WPiA UŁ oraz Centrum Nietypowych Stosunków Zatrudnienia WPiA UŁ​​​​​​​.

Forum odbędzie się w formule online na pośrednictwem aplikacji MS Teams w czwartek 23 maja 2024 o godz. 18:30.

Zapraszamy przedstawicieli nauki, doktorantów, studentów i praktyków zainteresowanych tematyką wydarzenia.
Celem spotkania jest wspólna dyskusja nad najnowszymi zmianami prawnymi, a głównymi aktorami wydarzenia będą studenci i doktoranci, którzy zaprezentują ciekawe referaty dotyczące problematyki nietypowych form zatrudnienia.

Formularz zgłoszeniowy pod linkiem.

Agenda Forum:

1. Mgr Ernestyna Pachała-Szymczyk
Szkoła Doktorska UW
temat referatu: „Praca na wezwanie jako przykład zatrudnienia prekaryjnego”

2. Mgr Zuzanna Szymańska
Szkoła Doktorska UAM w Poznaniu
temat referatu: „Dyrektywa w sprawie pracy platformowej – aktualny kierunek regulacji”

3. Kornel Ordowski
Uniwersytet Jagielloński
"Na wakacje? Praca (tymczasowa) - polskie ujęcie pracy tymczasowej"

4.Anna Bąk
Uniwersytet Jagielloński